Portal ezoteryczny - tarot, wróżby i inne

Imiona żeńskie: Charakterystyka imion damskich

Adelajda - o szlachetnym usposobieniu, subtelna, kulturalna. Żądna wiedzy. Lubi książki. Wrażliwa, z wielkimi ideałami.
Imieniny: 30 stycznia, 5 lutego, 12 grudnia, 16 grudnia.

Agata - dyplomatka. Posiada dużą dozę humoru. Bardzo dbająca o wygląd zewnętrzny.
Imieniny: 5 lutego, 14 listopada

Agnieszka - posiada wielkie ideały, którymi kieruje się w życiu. Niezależna, spokojna, z wielkim poczuciem odpowiedzialności. Spokojny, nie narzucający się typ kobiety. Może być dobrą nauczycielką.
Imieniny: 21 stycznia, 28 stycznia, 2 marca, 6 marca, 20 kwietnia, 17 czerwca

Aldona - szlachetna, odważna, z wielkimi ideałami.
Imieniny: 1 marca, 10 września, 11 października

Aleksandra - sprawiedliwa i posiadająca kierownicze zdolności. Ma wiele idei, ale mało inicjatywy. Marzycielka.
Imieniny: 19 marca, 20 marca, 18 maja, 12 grudnia

Alicja - twórczy charakter. Dobry doradca. Mało oszczędna. Posiada wrodzone zdolności do muzyki; może być dobrą nauczycielką lub pisarką.
Imieniny: 18 kwietnia, 21 czerwca

Alina - wrażliwa, intuicyjna, towarzyska. Nie lubi, aby jej rozkazywano. Szanuje naturę i przepada za dobrą literaturą.
Imieniny: 16 czerwca, 16 grudnia

Amalia - wrażliwa, subtelna, cechująca się kulturalnym obyciem. Ma skłonności do wnikania w tajemnice wiary i okultyzmu. Dobry znawca ludzkiej natury.
Imieniny: 20 kwietnia, 7 października

Anastazja - konsekwentna w postanowieniach, kulturalna, czasem kapryśna. Wspaniałomyślna. Wrażliwa na otoczenie.
Imieniny: 22 stycznia, 27 lutego, 15 kwietnia, 17 sierpnia, 11 listopada, 25 grudnia

Aniela - miła, posiadająca dużo wdzięku. W życiu kieruje się bardziej sercem niż rozumem. Posiada charakter dobry, ale słaby.
Imieniny: 4 stycznia, 27 stycznia, 28 marca, 30 marca, 31 maja, 10 lipca, 18 listopada

Anita - dobra, miła, urokliwa, ciesząca się przyjaźnią ludzką i dobrym sercem.
Imieniny: 17 sierpnia

Anna - osoba o talencie dyplomatycznym. Nie lubi krytyki. Lubi spokój i konformizm. Oddana domowi i rodzinie.
Imieniny: 26 lipca

Antonina - krytyczna, wszechstronna, dobry znawca ludzkiej natury. Uparta, nie lubi krytyki. Ceni ciepło domowego ogniska i harmonię w rodzinie.
Imieniny: 1 marca, 3 maja, 12 czerwca, 31 października

Apolonia - szlachetna, lubiąca piękno w każdej jego postaci. Filantropka. Nie lubi by jej rozkazywano. Umysł twórczy. Posiada wielkie uzdolnienia artystyczne.
Imieniny: 9 lutego

Augusta - autorytatywna, ambitna. Dostojna i czcigodna. Umysł twórczy, często wszechstronna. Oddana rodzinie.
Imieniny: 3 sierpnia, 31 października

Aurelia - odpowiedzialna, charakter doradczy. Wrażliwa. Lubi dobre towarzystwo.
Imieniny: 25 września, 16 października, 2 grudnia

B

Balbina - wrażliwa, ujmująca. Bardzo zmysłowa. Urodzony przywódca, doskonale znająca ludzkie ułomności i wady oraz zalety
Imieniny: 31 marca, 2 grudnia

Barbara - posiada pewny siebie charakter. Niezależna, lubi swobodę myśli i działania. Lojalna. Tajemnicza. Dobry organizator. Pracowita, chętnie pomaga innym.
Imieniny: 4 grudnia

Beata - Szlachetna. Dobry doradca, z wielkim poczuciem odpowiedzialności. Lubi wygody życia.
Imieniny: 8 marca, 6 września, 22 grudnia

Bernadetta - posiada silny nieugięty charakter, przy równoczesnej łagodności i cierpliwości. Odporna psychicznie. Nieco ociężała i leniuchowata.
Imieniny: 11 lutego, 16 kwietnia

Bogna - lubi zaszczyty i pochwały. Ma słaby charakter. Lubi wesołe towarzystwo. Często wtrąca się do nie swoich spraw, czym zraża do siebie otoczenie.
Imieniny: 20 czerwca, 23 lipca

Bogumiła - posiada krytyczny umysł. Łatwo przystosowuje się do otoczenia. Dobry znawca ludzkiej natury. Pewna siebie, obrotna, niezależna.
Imieniny: 13 stycznia, 20 czerwca, 20 grudnia

Bolesława - lubi rozgłos i sławę. Walczy o dobro rodziny. Często wielki społecznik. w sprawach drażliwych potrafi być złośliwa i dokuczliwa.
Imieniny: 22 lipca

Bożena - posiada słaby charakter i jest uparta. Lubi, aby z jej zdaniem zawsze się liczono. Lubi pochwały i wesoły tryb życia. Często wtrąca się nie do swoich spraw.
Imieniny: 13 marca, 20 czerwca

Bronisława - dobry organizator. Liczy tylko na swoje siły. Energiczna, analizująca postępowanie swoje i otoczenia. Zmienna w dotrzymywaniu słowa.
Imieniny: 1 września

Brygida - dobry znawca ludzkiej natury. Posiada krytyczny umysł. Szybka w decyzjach. Łatwo daje się wyprowadzić z równowagi, ale w chwilach zasadniczych, bystra i stanowcza.
Imieniny: 1 lutego, 23 lipca, 8 października

C

Cecylia - bardzo oddana rodzinie. Często poświęca dla niej spokój. Energiczna, obrotna. Ma zdolności do twórczej pracy.
Imieniny: 22 listopada

Celestyna - bardzo dobry i spokojny charakter. Tymi cechami wpływa na otoczenie tak, ze ludzie są bardziej zgodni. Dobry doradca.
Imieniny: 6 kwietnia

Celina - prostolinijna, nie wymagająca wiele od życia, ale jednocześnie lubiąca pochwały i właściwą ocenę jej pracy. Krytyczna, a zarazem łatwowierna.
Imieniny: 21 października, 15 grudnia

Czesława - oddana domowi i rodzinie. Przyjmuje na siebie wiele obowiązków rodzinnych. Łagodna o dużym poczuciu humoru.
Imieniny: 12 stycznia

D

Danuta - dobry organizator. Odważna w wypowiadaniu myśli, chociaż nie zawsze dobrze przemyślanych ocen postępowania innych ludzi. Towarzyski. Lubi podróże i częste pochwały. Często chwiejna i uparta.
Imieniny: 3 stycznia, 10 stycznia, 16 lutego, 24 czerwca, 1 października

Dominika - dobra i szlachetna. Cicha, pogodna. Pełna poświęceń dla rodziny. Otwarta w stosunku do otoczenia. Łagodna i zawsze tłumacząca ludzkie postępowanie.
Imieniny: 6 czerwca, 6 lipca

Dorota - wszechstronny, krytyczny umysł. Wnikliwa, inteligentna. Chociaż lubi zmiany i podróże, potrafi się dobrze przystosować do każdych panujących aktualnie warunków.
Imieniny: 6 lutego, 25 czerwca, 7 sierpnia, 5 września

E

Edyta - szczęśliwa. Jej życie powinno się zawsze układać pomyślnie. Potrafi nim kierować. W zaistniałych trudnościach jest dzielna i umie walczyć o swój byt.
Imieniny: 9 sierpnia, 16 września

Eleonora - Sprawiedliwa. Stała. Lubi swobodę myśli i działania. Posiada zdolności organizacyjne i kierownicze. Ma skłonności do okultyzmu i zgłębiania tajemnic wiary.
Imieniny: 21 lutego

Eliza - tajemnicza, dyplomatka, lojalna. Odpowiedzialna za swoje czyny. Kocha przyrodę. tolerancyjna.
Imieniny: 14 czerwca, 17 sierpnia, 4 września

Elżbieta - lubi wielką swobodę w swoim działaniu. Nieskrępowana, logicznie myśląca, dobry dyplomata, wszystko analizująca. Jest niekiedy dobrym, odpowiedzialnym doradcą.
Imieniny: 18 czerwca, 4 lipca, 8 lipca, 21 października, 5 listopada, 14 listopada, 17 listopada

Emilia - wrażliwa, odważna i wymowna. Lubi rywalizację i prawie zawsze z kimś współzawodniczy. Spokojna, lubi dalekie podróże i zmianę otoczenia.
Imieniny: 23 maja, 24 czerwca, 30 czerwca, 19 sierpnia, 24 sierpnia, 24 listopada

Ernestyna - zawsze zdecydowana i nieustępliwa, rwąca się do walki o dobro. Poważna i zrównoważona, ale pełna zapału w dążeniu do wytyczonego sobie celu.
Imieniny: 31 maja, 31 lipca

Estera - wielka intelektualistka, wrażliwa, ambitna. Obrotna. Pewna siebie i swoich poczynań. Twórczy umysł, pełen pomysłów. Towarzyska.
Imieniny: 24 maja, 7 lipca

Eugenia - dobra, szlachetna, wzniosła i wielkoduszna. W niesprzyjających warunkach złośliwa, uparta i posługująca się kłamstwami.
Imieniny: 7 lutego, 6 marca, 6 września, 13 września, 16 września, 25 grudnia

Eulalia - dobry organizator. Wrażliwa, inteligentna, wymowna. Posiada zdolności do okultyzmu. Zrównoważona, a jednocześnie dynamiczna.
Imieniny: 12 lutego

Ewa - dobry obserwator życia ludzkiego. Inteligentna, wrażliwa. Dobroduszna, ale często zmienna w swoich poglądach. W niesprzyjających warunkach potrafi być intrygantką.
Imieniny: 24 grudnia

F

Felicja - szlachetna, wrażliwa. Filantropka. Lubi doradzać i bierze odpowiedzialność za udzielane rady. Jest przekonana, że przynosi szczęście innym.
Imieniny: 24 stycznia, 7 marca, 27 kwietnia

Filipina - inteligentna, jest przyjacielem ludzi i zwierząt. Szczególnie kocha konie. Inteligentna, wrażliwa na nieszczęścia.
Imieniny: 21 sierpnia, 20 września, 18 listopada

Florentyna - urokliwa, miła, sympatyczna. Lubi przyrodę i zwierzęta. Wdzięczna, darzy przychylnością otoczenie.
Imieniny: 20 czerwca, 16 października

Franciszka - wrażliwa, szlachetna, opiekuńcza. Oddana rodzinie i domowi. W stosunku do ludzi odznacza się serdecznością, lubi im udzielać pomocy w trudach ich życia.
Imieniny: 9 marca, 22 grudnia

Fryderyka - uczuciowa, ambitna, wrażliwa. Lubi chodzić własnymi ścieżkami. Lubi przyrodę i zwierzęta, podróże i zmienność otoczenia.
Imieniny: 6 października

G

Genowefa - niezależna, dyplomatka, odważna w wypowiadaniu swoich przekonań. Wrażliwa. Z zaciętością broni wyznawane przez siebie ideały.
Imieniny: 3 stycznia, 9 listopada

Gertruda - analizująca, metodyczna, silna w dążeniu do celu. Odważna, wojownicza, żądna władzy. Nie liczy się z tym, czy wygłaszane przez nią poglądy odpowiadają innym
Imieniny: 17 marca, 13 sierpnia, 16 listopada

Gracjana - miła, grzeczna, powabna osobowość. Nie narzucająca się otoczeniu, ale posiadająca na nie dobry wpływ. Towarzyska, inteligentna. Czasem zalotna.
Imieniny: 1 czerwca, 18 grudnia

Grażyna - miła, sympatyczna, o wdzięcznej powierzchowności i dobrym charakterze. Wrażliwa na ludzką nędzę i umęczenie. Nieugięta w swojej walce i w osiągnięciu celu.
Imieniny: 1 kwietnia, 26 lipca

Gustawa - wnikliwa, posiadająca wielka intuicję. Dobry organizator. Kulturalna i ułożona. Posiada zdolności kierownicze. Stała w swoich przekonaniach.
Imieniny: 7 maja

H

Halina - uosobienie spokoju, ładu, opanowania i równowagi wewnętrznej. Rozważna, działa bez zbytniego pośpiechu. Inteligentna, dyplomatka. Analizująca postępowanie innych.
Imieniny: 1 lipca

Hanna - dyplomatka, chętnie naśladująca cechy innych. Lubi spokój i wygody życia codziennego. Chętnie się wypowiada. Nie jest obiektywna.
Imieniny: 5 stycznia, 29 stycznia, 26 lipca

Helena - wrażliwa, inteligentna, intuicyjna, zmienna. Nie lubi by jej rozkazywano. Nie okazuje swoich uczuć i dlatego otoczenie sądzi, że jest zimna.
Imieniny: 2 marca, 23 kwietnia, 22 maja, 31 lipca, 13 sierpnia, 18 sierpnia

Henryka - szlachetna i lojalna, ale skryta i pewna siebie. Dobry rozjemca pomiędzy zwaśnionymi. Dobry mówca. Lubi być panią we własnym domu.
Imieniny: 2 marca, 16 marca

Honorata - ambitna. Wymagająca szacunku dla swoich przekonań, dla siebie i dla swego otoczenia. Sprawiedliwa i dobra, chociaż nieraz zmienna.
Imieniny: 11 stycznia, 23 października, 22 grudnia

Huberta - posiada wielka intuicję. Jest oddanym przyjacielem. Odważna. Sprawiedliwa, co niejednokrotnie przynosi jej przykrości sprawiane przez ludzi, którzy są odmiennego zdania.
Imieniny: 3 listopada

I

Ilona - bardzo wrażliwa i intuicyjna, szlachetna. Towarzyska, pogodna i ustępliwa, ale nie lubi by jej rozkazywano. Lubi przyrodę.
Imieniny: 27 stycznia, 18 sierpnia

Irena - autorytatywna, ambitna. wrażliwa, intuicyjna. Stała w swoich poglądach. Doradcza i odpowiedzialna. Posiada wiele idei, ale ograniczają się one tylko do sfery jej wyobraźni.
Imieniny: 5 kwietnia, 5 maja, 18 września, 20 września, 20 października

Iwona - łagodna, spokojna. Odważna w obronie innych. W razie potrzeby potrafi być wojownicza. Nie waha się przed użyciem ostrego języka.
Imieniny: 23 maja, 27 października

Izabela - tolerancyjna, lubiąca swobodę działania i nieskrępowanie. Dobry dyplomata, posiadająca analityczny umysł i łatwość przystosowywania się do aktualnych wymagań życia.
Imieniny: 4 stycznia, 23 lutego, 16 marca, 14 lipca, 3 września

J

Jadwiga - dobry doradca. Filantropka. Wrażliwa, ale i autorytatywna. Lubi piękno życia i podróże. Jest odważna w wypowiadaniu swoich poglądów.
Imieniny: 17 lipca, 15 października

Janina - inteligentna. Wyrachowana i egoistka, chociaż ciągle zapewnia, że jest pełna poświęceń dla innych. Uczynna, miła, towarzyska. Potrafi być czarująca. Dobry doradca.
Imieniny: 12 czerwca, 12 lipca

Jarosława - cechuje ją wielka szlachetność charakteru, uczynna, przyjacielska, niosąca pomoc innym w ich potrzebach. Miła, ale i wybuchowa.
Imieniny: 21 stycznia

Joanna - wrażliwa, towarzyska, spokojna. Ogólnie lubiana. Dobry doradca, ale z małą inicjatywą. Kulturalna z dużą ogładą towarzyską.
Imieniny: 4 lutego, 1 marca, 28 marca, 24 maja, 30 maja, 17 sierpnia, 26 sierpnia, 12 grudnia

Jolanta - skromna, miła, sympatyczna, urokliwa. Wdzięczna, darzy przychylnością ludzi i otoczenie. Lubi przyrodę i zwierzęta
Imieniny: 15 czerwca, 17 grudnia

Józefa - posiada wielka intuicję, wrażliwa. Bystry obserwator dobrze orientujący się w każdej sytuacji. Drobiazgowa w ubiorze i w wypowiadaniu swoich myśli. Pracowita.
Imieniny: 14 lutego, 3 października

Judyta - skromna, niezbyt wymagająca od siebie, samotnica. Oszczędna, niezależna. Lubiąca swobodę myśli.
Imieniny: 6 maja, 14 listopada, 10 grudnia

Julia - stateczna, metodyczna, oszczędna, zawsze zajęta. Posiada silnie rozwiniętą intuicję i wszystko analizujący umysł. z natury dobra i szlachetna.
Imieniny: 16 kwietnia, 22 maja, 27 lipca, 30 lipca, 10 grudnia, 11 grudnia

Justyna - stateczna i praktyczna. Zawsze zajęta. Posiada zdolności organizacyjne. Uczynna. Nieraz bierze na siebie więcej niż może podołać.
Imieniny: 14 kwietnia, 16  czerwca, 13 lipca, 17 września, 26 września, 7  października, 30 listopada

K

Kamila - wszechstronna, niespokojna i zmienna natura. Czasem zdolna do zazdrości. Wielka estetka. Lubi podróże i piękno otoczenia.
Imieniny: 16 września

Karolina - miła, towarzyska. Zawsze zajęta. Wszechstronne zainteresowania towarzyszą jej przez całe życie. Lubi zmiany i dalekie podróże.
Imieniny: 9 maja, 5 lipca, 18 lipca, 18 listopada

Katarzyna - wnikliwa, kulturalna, subtelna i stała w swoich przekonaniach. Posiada wielkie poczucie odpowiedzialności. Ceni wielkie ideały.
Imieniny: 2 lutego, 13 lutego, 9 marca, 24 marca, 1 kwietnia, 30 kwietnia, 25 listopada, 30 grudnia

Kazimiera - szlachetna, posiadająca zdolności dobrego organizatora. Jako przywódca cieszy się zasłużonym autorytetem. Jest wielka filantropką.
Imieniny: 21 sierpnia

Klara - dyplomatka. Wrażliwa na otoczenie. Posiada kierownicze zdolności i umie przeprowadzać swoje zamiary. Ma trzeźwy, wyraźny sąd o sprawie, której broni.
Imieniny: 17 kwietnia, 11 sierpnia, 12 sierpnia, 18 sierpnia

Klaudia - niepewna siebie, wahająca się w podejmowaniu decyzji. Niepewna swoich sadów o innych. Opanowana, ale nieraz niecierpliwa.
Imieniny: 15 lutego, 20 marca

Klementyna - delikatna, łagodnego usposobienia. Spokojna, cierpliwa i wyrozumiała. Wrażliwa i uczuciowa. Zna ludzka naturę i potrafi tłumaczyć ludzkie przywary.
Imieniny: 8 września

Kleopatra - inteligentna, przywódcza, żądna władzy, sławy i oddawania jej należnego szacunku. Jest opiekuńcza, troskliwa, dbająca o rodzinę.
Imieniny: 25 września, 20 października

Klotylda - energiczna. Cechuje ją szybka decyzja i dobre rozeznanie pola działania. Dobry znawca ludzkiej natury. Lubi walkę i drobne utarczki, z których zawsze wychodzi zwycięsko.
Imieniny: 3 czerwca

Konstancja - stała w swoich poglądach, niezmienna w swoich przekonaniach i decyzjach. sprawiedliwa, stała i konsekwentna. Energiczna, wszystko analizująca.
Imieniny: 29 stycznia, 18 lutego, 19 września

Kornelia - miła, pogodna, wesoła, wyrozumiała dla ludzkich słabostek. Zgodna, szlachetna i prawa. Bystry obserwator życia codziennego. Towarzyska.
Imieniny: 31 marca, 6 września

Krystyna - krytyczny i wrażliwy typ kobiety. Dobry znawca ludzkiej natury. Konserwatystka
Imieniny: 18 stycznia, 14 lutego, 13 marca, 24 lipca, 5 grudnia

Kunegunda - wesoła, oszczędna. Dobry organizator, chociaż na ogół mało przedsiębiorcza. Marzycielka, wrażliwa, inteligentna.
Imieniny: 3 marca, 24 lipca

L

Laura - krytyczny i pobudliwy typ kobiety. Zmienna. Doskonale zna ludzka naturę i wie jak z tego skorzystać. Wrażliwa i oszczędna.
Imieniny: 17 czerwca

Leokadia - konserwatystka. Lubi pochwały i podziw. Nie lubi by jej rozkazywano, sama chce pełnić rolę przywódcy. Egoistka i materialistka.
Imieniny: 9 grudnia

Leopoldyna - odważna i śmiała w swoich poczynaniach. Lubi pokonywać wszelkie przeszkody stające jej na drodze do osiągnięcia celu.
Imieniny: 15 listopada

Lilianna - jest symbolem czystości. Intuicyjna, wrażliwa, delikatna. Sprawiedliwa. Często poświęca się dla swojej rodziny.
Imieniny: 4 września

Longina - lubi spokój i rozmyślania. Chętnie unika towarzystwa. Mało obrotna, niezdarna, nudna. Męczy ja większe zgromadzenie.
Imieniny: 2 maja, 29 października

Lucyna - autorytatywna, ambitna, wrażliwa. Skryta. Wielki oryginał w stosunkach z ludźmi. Potrafi być uparta i nietolerancyjna.
Imieniny: 30 czerwca, 17 października, 26 października

Ludmiła - miła, przyjemna, wrażliwa, intuicyjna. Towarzyska, przyjazna, dobroduszna.
Imieniny: 20 lutego, 7 maja, 30 lipca, 26 października

Ludwika - opiekuńcza, odważna, wszechstronna. Posiada krytyczny umysł i łatwo daje się rozgniewać. energiczna, zaradna. Chętnie przewodzi innym.
Imieniny: 15 marca, 9 lipca

Luiza - posiada zdolności odgadywania ludzkich błędów i zalet. Jest odważna w wypowiadaniu swoich spostrzeżeń. Opiekuńcza w stosunku do potrzebujących jej pomocy.
Imieniny: 25 sierpnia

Ł

Łucja - umysł metodyczny i wszystko analizujący. Posiada zdolności kierowania ludźmi. Lubi rozkazywać, ale przeważnie jest ograniczona w swoim działaniu.
Imieniny: 4 marca, 25 marca, 25 czerwca, 6 lipca, 9 lipca, 16 września, 13 grudnia

M

Magdalena - wnikliwa, dyplomatka, wszystko analizująca. Kocha przyrodę, zwierzęta, spokój i dobre książki. Lubi rozkazywać
Imieniny: 13 maja, 27 maja, 29 maja, 1 czerwca, 22 lipca

Małgorzata - odważna, kulturalna, stała w przekonaniach. Szybka w decyzjach. Umie dążyć do wytyczonego celu.
Imieniny: 18 stycznia, 22 lutego, 10 kwietnia, 10 czerwca, 20 lipca, 27 sierpnia, 2 listopada

Marcjanna - dobry znawca ludzkiej natury. Cechuje ja szybka decyzja, wielka intuicja. Nie znosi, by jej rozkazywano.
Imieniny: 9 stycznia

Maria - jest spokojną i rozsądna konserwatystka. Można polegać na jej słowie. Lubi być panią domu. Jest pełna odpowiedzialności.
Imieniny: 1 stycznia, 11 lutego, 25 marca, 24 maja, 29 lipca, 24 września, 16 listopada, 10 grudnia

Marta - dyplomatka, wszystko analizująca. Posiada niezależny charakter i ceni swobodę myśli oraz działania. Jest wrażliwa i lubi spokój. Lojalna, Często zamknięta w sobie.
Imieniny: 19 stycznia, 22 lutego, 21 czerwca, 29 lipca

Matylda - posiada wrodzoną intuicję. Jest wrażliwa i szlachetna. Potrafi podejmować szybkie decyzje. Krytyczna i wszechstronna.
Imieniny: 11 stycznia, 19 stycznia, 14 marca

Melania - krytycznie nastawiona, ale lubiąca doradzać. Zawsze dotrzymuje słowa. Za swoje rady bierze na siebie odpowiedzialność. Lubi dom i dalekie podróże.
Imieniny: 13 stycznia, 31 grudnia

Michalina - szczera, miła, pogodna, ale równocześnie nieprzystępna i nieco zarozumiała. Uparta i zbyt pewna siebie.
Imieniny: 24 sierpnia, 29 września

Mieczysława - twórczy umysł. Obrotna, lubiąca zaszczyty, nierzadko dąży do osiągnięcia sławy. Trochę wojownicza.
Imieniny: 1 stycznia

Mirosława - dokładna, lubi porządek. Dobry rozjemca w spornych sprawach. Lubi spokój i umie go w potrzebie zaprowadzić.
Imieniny: 26 lipca

Monika - wrażliwa o twórczej wyobraźni. Posiada dobry humor. Dyplomatka. Mało oszczędna. Lubi spokój.
Imieniny: 4 maja, 27 sierpnia

N

Natalia - wrażliwa i bardzo subtelna. Skłonna do melancholii. Wyróżnia się spośród otoczenia. Przychylna i życzliwa. Stała w swoich przekonaniach.
Imieniny: 27 lipca, 1 grudnia

Narcyza - zadufana w sobie. Lubi imponować i otaczać się pochlebcami

O

Oktawia - zrównoważona, kulturalna, inteligentna. Zachowująca dystans w stosunku do otoczenia. Stała w przekonaniach.
Imieniny: 16 marca

Olga - radosna, szczęśliwa, wnosząca swój urok i radość życia do otoczenia. Posiada skłonności do melancholii. Kocha przyrodę i świat.
Imieniny: 11 lipca, 24 lipca

Otylia - dobroduszna, z dużą dozą humoru. Przyjmuje na siebie zbyt wiele obowiązków rodzinnych i nie zawsze jest w stanie im podołać. Trochę wygodnicka.
Imieniny: 13 grudnia

P

Patrycja - szlachetna, o wrażliwym sercu, dobroduszna i uczynna. Ceni swobodę myśli i działania. Skryta. Oddana domowi i rodzinie.
Imieniny: 13 marca, 28 sierpnia

Paulina - miła osobowość. Pobudliwa, posiada zmienny charakter. Cechuje ją krytyczne podejście do spraw życia codziennego. Lubi wygody osobiste i dalekie podróże.
Imieniny: 26 stycznia, 26 maja, 22 czerwca, 21 lipca, 31 sierpnia, 10 października, 2 grudnia

Petronela - autorytatywna, stała w przekonaniach. Zdolna do kierowania nawet trudnymi sprawami. Kocha sztuki piękne i jest ich mecenasem.
Imieniny: 31 maja

Pelagia - energiczna, żądna wpływów i władzy. Oszczędna. Posiada zdolności kierownicze i wielki zmysł kupiecki. Lubi przeprowadzać swoje plany z wielką dokładnością.
Imieniny: 23 marca, 9 czerwca, 11 lipca, 8 października, 19 października, 21 października

R

Regina - indywidualistka. Lubi załatwiać sprawy według swoje go uznania. Posiada zdolności organizacyjne. Twórczy umysł
Imieniny: 17 marca, 7 września, 21 listopada

Renata - miła, spokojna, łagodna, niekiedy wzniosła. Lubi spokój i uregulowany tryb życia. Pomocna innym. Wyrozumiała, zna ludzkie słabostki.
Imieniny: 12 listopada

Roberta - posiada dużą intuicję. Jest dobrym znawca ludzkiej natury. Posiada zdolności przywódcze. Oddana rodzinie. Łatwowierna w pochlebstwa.
Imieniny: 17 kwietnia, 29 kwietnia, 13 maja, 7 czerwca, 18 lipca

Romana - szlachetna, sprawiedliwa, wytrwała. Lubi przewodzić innym. Posiada duże poczucie godności osobistej.
Imieniny: 23 lutego

Romualda - żądna władzy. Chętnie panuje nad otoczeniem. Podejmuje prace społeczne i państwowe i wywiązuje się z nich sumiennie.
Imieniny: 7 lutego, 19 czerwca, 9 sierpnia

Rozalia - spokojna, pewna siebie. Niezależny myśliciel. Ceni swobodę myśli i działania.
Imieniny: 4 września, 4 października

Róża - posiada wielka intuicję. Jest subtelna i szlachetna. Lubi chadzać własnymi ścieżkami Ambitna. Szuka szerokich znajomości.
Imieniny: 6 marca, 23 sierpnia, 30 sierpnia, 4 września

Ryszarda - odważna i odpowiedzialna. Posiada silny i mocny charakter. Dobry przywódca. Posiada bystrość umysłu. Talent przewidywania i wytrwałość w dążeniu do celu.
Imieniny: 18 września

S

Sabina - intelektualistka, ambitna i wrażliwa. Wielka filantropka. Małostkowa w ubiorach i w wysławianiu się. Zadowolona z podjętych przez siebie prac społecznych
Imieniny: 29 sierpnia, 27 października, 5 grudnia

Salomea - inteligentna, z dużym zasobem wiedzy o ludzkich ułomnościach i słabościach. Żądna władzy i błyszczenia wśród otaczających ją osób.
Imieniny: 17 listopada, 19 listopada

Scholastyka - posiada ujmująca osobowość. Wrażliwa, towarzyska. Posiada wielki wpływ na otoczenie. Lubi pouczać innych. Kłótliwa.
Imieniny: 10 lutego

Serafina - subtelna, wrażliwa na wielkie idee, które szybko płoną w szarości codziennego życia. Dobroduszna, bardzo pracowita, wiecznie zajęta.
Imieniny: 29 lipca

Sławomira - lubi spokój. Jest dobrym rozjemca we wszystkich sporach. Życzliwa ludziom i zwierzętom. Lubi sławę i usilnie na nią pracuje.
Imieniny: 23 grudnia

Stanisława - zawsze zajęta. Wszystko analizująca przed podjęciem każdej decyzji. Wielka filantropka. Energiczna, zapobiegliwa.
Imieniny: 5 sierpnia

Stefania - ambitna, wrażliwa. Dobry doradca, na którym można polegać. Oddana domowi i rodzinie. Konserwatystka.
Imieniny: 18 września

Stella - urokliwa, wywiera ogromny wpływ na otoczenie. Dobrotliwa i serdeczna, choć niekiedy zmienna. W ciężkich chwilach jest wypróbowana podporą dla innych.
Imieniny: 14 lipca, 15 sierpnia

Sylwia - posiada wielkie zdolności, ale ich nie wykorzystuje. Ogranicza się do tego co przyniesie jej życie. Doceniając autorytatywność w życiu, może być niekiedy trudna we współżyciu.
Imieniny: 3 listopada

T

Tekla - wrażliwa na wszelką krytykę. zmienna. Łatwo można ją wyprowadzić z równowagi. Uznaje tylko tę wiedzę, która oparta jest na metodycznych badaniach naukowych
Imieniny: 30 sierpnia, 23 września, 7 października, 15 października

Teodora - bardzo uczuciowa. Posiada wszechstronny umysł. Krytyczna, ale nie pozbawiona chęci zaznania różnego rodzaju przeżyć.
Imieniny: 1 kwietnia, 17 września

Teodozja - dobrotliwa, wrażliwa. Godna zaufania i pomocna innym. Szlachetna. Można na nią liczyć w potrzebie. Pełna poświęceń.
Imieniny: 29 maja, 11 czerwca

Teresa - szlachetna o wielkiej intuicji. Energiczna. Wszystko analizująca. Zawsze zajęta. Oddana domowi i rodzinie.
Imieniny: 6 lipca, 1 października, 3 października, 15 października

U

Urszula - stała w przekonaniach, wrażliwa, subtelna. Bardzo wnikliwa i wszystko roztrząsająca. Kulturalna, towarzyska. Dobra dyplomatka. Sprytna i obrotna.
Imieniny: 21 października

W

Wacława - lubi sławę i rozgłos. Niekiedy wielki społecznik. Walcząca o dobro rodziny. W sprawach drażliwych potrafi być złośliwa i zgryźliwa.
Imieniny: 4 marca, 5 marca, 4 kwietnia, 15 kwietnia, 28 września

Walentyna - analizująca wszystko pod katem ambicji i dyplomacji. Mało oszczędna. Lubi pochwały. Towarzyska.
Imieniny: 25 lipca

Waleria - spokojna, ułożona, niezależna, odważna. Lubi chodzić własnymi ścieżkami. Posiada wielkie ideały.
Imieniny: 28 kwietnia, 5 czerwca, 9 grudnia

Wanda - kulturalna, miła, przyjemna, uczynna. Koleżeńska. dobry rozjemca w sprawach trudnych. Oddana domowi i rodzinie.
Imieniny: 26 stycznia, 23 czerwca

Weronika - godna zaufania. Dobry doradca w trudnych sprawach. Towarzyska. Wymowna. Wielka filantropka.
Imieniny: 13 stycznia, 4 lutego, 17 maja, 9 lipca, 12 lipca

Wiesława - dobroduszna, wrażliwa, miła, kulturalna. Spostrzegawcza. Wesoła i pogodna w kontaktach z innymi.
Imieniny: 22 maja

Wiktoria - wszechstronny umysł. Stała w przekonaniach. Łatwo przystosowuje się do otaczającej ją rzeczywistości. Religijna. Kocha przyrodę.
Imieniny: 20 maja, 23 grudnia

Wioletta - miła, przyjemna, zgodna i życzliwa. Lubiana przez otoczenie ze względu na piękne przymioty serca.
Imieniny: 29 października

Władysława - szczera i serdeczna. Nie zraża się niepowodzeniami życiowymi. Bez fałszu i obłudy. Płaci dobrem za zło. Kocha cały świat.
Imieniny: 2 kwietnia, 27 czerwca

Z

Zdzisława - pewna siebie, o wielkich zdolnościach kupieckich. Pewny, twórczy umysł. zapobiegliwa i obrotna. Lubi przewodzić innym. Uczynna.
Imieniny: 16 grudnia

Zofia - mądra i dobra. Uczynna, przyjacielska. Godna zaufania. Posiada wielką intuicję oraz dar dobrego doradzania. Oddana domowi i rodzinie.
Imieniny: 15 maja, 30 września

Zuzanna - wrażliwa, odważna. Zapobiegliwa. Pewna siebie. Zawsze zajęta. Uczynna i przyjacielska. Czasem wybuchowa.
Imieniny: 18 lutego, 24 maja, 11 sierpnia

Zyta - łaskawa dla ludzi i ich poczynań. Życzliwa. Pogodnego usposobienia. Lubi chodzić własnymi drogami. Krytyczna. Mało oszczędna.
Imieniny: 27 kwietnia

WRÓŻBY ON LINE - SALON WRÓŻB WRÓŻKI - POSTAW TAROTA - POZNAJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Poznaj znaczenie swojego imienia. Wróżby on-line. Wróżebne symbole imienne. Karteczki z imionami. Wróżbiarski sms. Metody wróżebne. Odczytywanie przyszłości. Imiennik. Wróżba z imienia. Czat wróżb. Księga z imionami.

Copyright by bo_ti 2004. All rights reserved. Ezoteryka: